אודות וי.פי.סי הנדסה

וי.פי.סי הנדסה בע"מ שהוקמה בשנת 1994 נוסדה על מנת לתת מענה כולל עבור תעשיית ההולכה והגז הטבעי בישראל החל מצעדיה הראשונים.

מיום הקמתה החברה שמה לעצמה מטרה להצעיד את התעשייה המתפתחת בישראל קדימה מתוך הבנה כי בראש ובראשונה יש לאפשר לתעשייה המקומית להנות מהידע המתקדם שנצבר על ידי חברות מהמובילות בתחומן לאורך שנים רבות. אנו מאמינים כי רכישת ידע זה יאפשר ללקוחותינו גישה אל כל הכלים הדרושים להתמודדות נכונה, בטוחה ויעילה עם האתגרים החדשים ולהנות ממיצוי הפונטנציאל המלא של מקורות האנרגיה הקיימים והחדשים המבטיחים להזניק את המשק הישראלי.

על מנת להגיע לניצול מירבי של המשאב החדש מעבר לידע ישנו צורך בציוד ומרכיבים מתאימים, וי.פי.סי הנדסה פעלה במהירות על מנת ליצור מעטפת של ייצרנים בין-לאומיים המקיפה את כל צרכי תעשיית האנרגיה והגז. מעטפת זאת, הרחבה בישראל, מבטיחה כי ביכולת החברה ללוות את לקוחותיה הנמנים על הגופים התובעניים במשק הישראלי לכל אורך תהליך המעבר לשימוש בגז טבעי ואנרגיות חדשות.

חברת וי.פי.סי מאמינה כי שילוב ייחודי שכזה, בין ידע טכנולוגי מתקדם והיכולת לספק ציוד מהייצרנים המובילים בעולם מאפשר לחברה לתת את הפתרון ההוליסטי והמתקדם בישראל ומהווה גורם משמעותי במיצוב החברה כמובילה בתחום האנרגיה והגז הטבעי.

וי.יפ.סי הנדסה מוסמכת ISO90001:2015

פתרונות מותאמים ללקוח

וי.פי.סי הנדסה מתמחה באספקת מוצרים מותאמים בייצור מיוחד עבור צרכי הלקוח (Tailor -made). צוות מהנדסי החברה בעל ניסיון עשיר באיתור, תכנון ואספקה של מוצרים שאינם מוצרי מדף והחברה משרתת את החברות המתקדמות והתובעניות בתעשייה הישראלית. אספקת ציוד tailor-made כוללת מגוון רחב של מוצרים ומערכות החל ממגופים ומנועים מיוחדים עבור תעשיות הדלק וההולכה ועד תחנות הפחתה וויסות לחץ בגז טבעי.

איכות ואמינות ללא פשרות

רשת הספקים והייצרנים אותם החברה מייצגת בישראל והמוצרים אותם החברה משווקת מהווים חותמת איכות ללא פשרות. כל הייצרנים והמוצרים עומדים תחת הדרישות המחמירות ביותר בשוק האירופאי והאמריקאי ועובדים תחת כל התקנים הנדרשים כ ISO, ASME, DNI וכו'. חברת וי.יפ.סי הנדסה בעלת תו תקן ISO 90001/2015

30 שנות ניסיון

לוי.פי.סי הנדסה מעל 30 שנות ניסיון בעבודה ומתן שירותי הנדסה,ליווי ואספקה לחברות התובעניות במשק הישראלי. לחברה ניסיון עשיר בתחום הולכת נוזלים וגז עבור תעשיות רבות החל מתעשיית המים, דלק, שמנים, גז טבעי והתעשייה הפטרו-כימית. מוצרי החברה פועלים בעשרות מפעלים ברחבי הארץ לאורך שנים רבות ומהווים חלק בלתי נפרד מהתעשייה הישראלית.

שירות לקוח

שירות הלקוח הוא ערך בעל חשיבות עליונה עבורנו. וי.פי.סי הנדסה מחוייבת לשירות מהיר, מקצועי ואדיב לכל אורך ההתקשרות ולאחריה. טובת הלקוח תמיד עומדת לנגד עינינו בכל אינטראקציה. כל מוצר ושירות שהוצע על ידי החברה נבחר בקפידה על מנת להבטיח התאמה מושלמת לצרכי הלקוח וכי הלקוח מקבל את הערך המיטבי עבורו.

TOP