פתרונות הגנה קתודית לצנרות, מיכלים ומתקנים מבית CORRPRO - AEGON

אמצעים להגנה ומניעת קורוזיה במתקנים מתכתיים וצנרות מתכת תת-קרקעיות. כלל הפתרונות המוצעים על ידי CORRPRO בישראל הינם מהמתקדמים מסוגם. אנודות קורפורו משמשות מספר רב של חברות הולכה מהגדולות במשק כגון מקורות, קאצ"א, תשתיות נפט ועוד בעשרות מיקומים ולאורך שנים רבות.

וי.יפ.סי הנדסה מציעה אמצעיי הגנה פסיביים כמו אנודות הקרבה מסוגים וחומרים שונים, חומרי עטיפה וציפוי למגוון אפליקציות וכן מערכות הגנה אקטיביות כמו מתקני זרם מאולץ.

הגנה פסיבית - אנודות הקרבה, חומרי ציפוי, סרטי הדבקה

מניעת קורוזיה פסיבית הינה סוג הגנה קתודית המשתמשת ברכיבים בעלי מוליכות גבוה יותר לעומת הרכיבים עליהם יש להגן על מנת למנוע בניית קורוזיה במגע פיזי או חשמלי בין שתי מתכות. הגנה זאת לרוב משתמשת באנדות הקרבה המורכבות ממתכות שונות במוליכות גבוה ההופכות בצורה פסיבית לאזור האנודי המגיב במערכת (ומכאן שמן).

אנודות אבץ

אנודות אבץ / סרטי אבץ

אנודות אבץ הן הסטנדרט בתעשייה כאשר נדרשת מוליכות גבוהה וניטרול זרמים תועים. אנו מציעים אנדות אבץ טהורות מתוצרת CORRPRO המכילות 99.9% אבץ מאיכות גבוהה. אנדות אלו מאפשרות מוליכות אפקטיבית של 90% ועברו פיתוח מיוחד המאפשר להן לעבוד ביעילות בכל טמפרטורה.

אנודות אלומניום

אנודות אלומיניום

אנודות אלומיניום מגלוונות משמשות מגוון אפליקציות בהליכי ייצור תעשייתי הדורשים חימום וטיפול. כל אנודות האלומניום בעלות הרכב כימי ייחודי הכולל אבץ וסילקון המבטיח מוליכות גבוהה יחד עם עיצוב ייעודי לכך.

אנודות מגנזיום

אנודות מגנזיום

אנודות מגנזיום משמשות לרוב אפליקציות תת קרקעיות אולם היום גם מוצאות שימוש באפילקציות ימיות הדורשות מוליכות גבוהה. וי.פי.סי מספקת בישראל אנדות מגנזיום מסוג H-1A המגיעות בקוטר 3" ובאורכים שונים. לאנודות יש סיומת זכר ונקבה המאפשרת קיבוע קל של האנודה וחיבור מספר אנודות יחדיו אם נדרש.

אנודות מגנזיום High Potential בשק

אנודות מגנזיום מוכנות לקבורה ושימוש תת קרקעי במקרים בהם נדרשת מוליכות בפוטנציאל גבוה. מעטפת אנודות זאת מורכבת מחומרים כימיים בתערובת מיוחדת המאפשרת יעילות גבוהה בכ 20-30% מאנודות רגילות עקב הפחתת ההתנגדות של האדמה לאנודה.

חומרי ציפוי ועטיפה נגד קורוזיה

אספקה של חומרי ציפוי ועטיפה מסוגים שונים למניעת קורוזיה בצנרות ומתקנים תת קרקעיים ומעל האדמה. מגוון רחב של פתרונות כולל סרטי הדבקה מחומרים מתקדמים, ספריים ומשחות מיוחדות לדחיית קורוזיה.

הגנה אקטיבית Rectifiers

הגנה קתודית אקטבית או מניעת קורוזיה אקטיבית היא שיטה למניע או הפחתת של קורוזיה על ידי טיפול בזרמי חשמל על ידי מערכות מימרים או מתקנים והזרמת חשמל קבוע מהרשת למתקן הדורש הגנה

Curent Rectifiers

מערכות הגנה קתודית המספקות זרם קבוע ו/או פוטנציאל קבוע עם יכולת להגביל או להגדיר מתח חשמלי לרמה נדרשת. המערכת מקבלת זרם עקיף (AC) דרך שנאי מיוחד ומפיקה זרם ישר (DC) יציב וקבוע.

אמצעי הגנה אקטיבית מגיעות במספר תצורות ודגמים המותאים לשימוש הנדרש החל מצנרות ועד למתקנים תת-ימיים לרבות מיכילים קבורים באדמה או בים.

TOP