צנרת ואביזרי צנרת

מגוון צנרות מיוחדות מחומרים מורכבים ומתקדמים עבור אפליקציות שונות. אביזרי צנרת שונים כגון מחברי התפשטות, פיגים לניקוי צנרות, מערכות שליחה וקליטת פיגים ועוד.

צנרות ופיטינגים

פיגים

פיגים לניקוי פנימי עבור צנרות מים, דלקים, גז וכו' בכול קוטר ומחומרים שונים כמו פלסטיק, מתכת, קצף ועוד. פיגים אותם אנו מספקים משמשים את החברות המובילות בישראל כמו מקורות, תשתיות נפט, חברות החלוקה בגז טבעי ועוד.

מגוון פיגים רחב כגון: פיגים מקצף חלקים/עם צלעות, פיגים מפלסטיק קשיח או גמיש, פיגים רובוטיים, מגנטיים ועוד. בנוסף לפיגים אנו מציעים מערכות מתקדמות לשיגור וקליטה של פיגים למגוון רחב של סוגי צנרת וקטרים שונים

פיג

פיג קצץ / ספוג

מבחר פיגים רכים מקצץ או ספוג לניקוי וייבוש צנרות מקוטר 1/2" ועד 90". הפיגים מיוצרים על פי הזמנה ובהתאם למאפייני הצנרת וניתנים להזמנה עם מספר אביזרים כמו מצלמה, מגנטים, מכשירי מדידה שונים ועוד.

פיג

פיג קשיח רב חוליות

במקרים בהם נדרשים מספר אביזרים להתקנה על פיג לעיתים ידרש פיג קשיח בעל מספר חוליות. פיג זה נפוץ במקרים בהם יש להתקין מצלמה ומכשיר איתור GPS וכדומה הדורשים סוללות בעבודה על קווים ארוכים ובאזרוים מרוחקים. 

פיג דו כיווני

פיג דו-כיווני

פיג דו-כיווני משמש לבדיקות הידרואליות, סילוק מים או אוויר ןפינוי פסולות מצנרות הולכה. פיג מתקדם זה מורכב ממספר אלמנטים השאולים מפיגים אחרים כגון מברשות, מגנטים וכדומה וכך משלב מספר פתרונות בפיג אחד.

פיג

פיג מברשות

מגוון סוגי מברשות/צלעות מחומרים שונים ניתנות להלבשה על פיגים קשיחים או רכים לטובת ניקוי יסודי של צנרות מחומרים כלואים, ירוקת, הרחקת מים ועוד.

מחבר התפשטות

מחברי התפשטות

מחברי התפשטות (Expansion joints) בכל הגדלים למגוון סוגי צנרות להולכת מים, גז, נוזלים ודלק. מחברי התפשטות באים למנוע  אפקטים תרמיים, וייברציות, רעידות לחץ ועוד גורמים העלולים לפגוע בצנרת שאינה גמישה ואינה יכולה לספוג השפעות אלו. 

מחברי התפשטות מגיעים במגוון גדול של חומרים החל ממתכות שונות בהרכבים ותצורות שונות ועד מחברי התפשטות עשויים מחומרים טרמו-פלסטיים כגון גומי, טפלון ועוד.

צנרות ופיטינגים

מגוון רחב של צנרות מתכת, טפלון ופלסטיק ממיטב היצרנים עבור תעשיות הולכת מים, דלק, כימיקלים וגז.

צנרת סופר דופלקס SUPER SUPLEX

צנרות פלדת אל-חלד עמידות בקורוזיה. משתמשות תהליכים הדורשים חום

צנרת SMO

צנרות פלדת אל-חלד מיוחדות עמידות בקורוזיה לשימוש בתנאי סביבה קשים כגון מים מלוחים, מים עשירים בכלור ועוד. 

צנרות טרמו-פלסטיות PTFE / PVDF / P.P

מגוון צנרות מחומרים טרמו-פלסטיים כגון טפלון ואחרים. צנרות שקופות או כהות אלו כמעט ואינן מגיבות כימית לחומרים שונים, בעלות עמידות גבוהה ביותר ולכן מהוות פתרון אידאלי להולכה נקייה של חומרים שונים

פיטינגים ומחברים - Fittings & Joints

מגוון רחב של פיטינגים שונים לצנרות מתכת, פלסטיק ותרמו-פלסטיות. 

  • עוגנים
  • רקורדים
  • מחברים (JOINTS)
  • ניפלים
TOP